BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi

Tu vari atrast biežāk uzdotos jautājumus par dāvanu karšu iegādi zemāk. Ja Tu nevari atrast meklēto informāciju, lūdzu, sazinies ar mums, rakstot uz info@citybee.lv vai 28908649

 

Kā izmantot dāvanu karti?

1. Atver CityBee aplikāciju
2. Spied uz ”Vairāk” labajā apakšējā stūrī
3. Spied uz ”Atlaižu kuponi”
4. Spied ”+” augšējā labajā stūrī
5. Ievadi atlaižu kuponu un spied ”Pievienot atlaidi”

Vai es varu izmantot savu dāvanu karti vairākiem braucieniem?

Jā, Tu vari izmantot savu dāvanu karti vairākiem braucieniem. Pēc katra brauciena no Tavas dāvanu kartes tiks noņemta brauciena summa un atlikums paliks pieejams nākamajam braucienam. Atceries, ka dāvanu kartei ir derīguma termiņš. Tu to vari pārbaudīt, nospiežot uz “Atlaižu kuponi”.

Vai es varu izmantot savu dāvanu karti jebkuram CityBee transportlīdzeklim?

Dāvanu kartes var tikt izmantotas vieglajām automašīnām, kravas busiņiem un elektriskajiem skrejriteņiem.

Vai es varu izmantot dāvanu karti ja man ir zem mazāk kā 18 gadi?

Nē. CityBee pakalpojumus var izmantot tikai reģistrēti lietotāji, kuri ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu, tādēļ dāvanu karti nevar pievienot nepilngadīga persona.

Vai es varu izmantot CityBee dāvanu karti transportlīdzekļiem Lietuvā, Igaunijā vai Polijā?

Nē. CityBee kupons, kurš ir iegādāts Latvijā var tikt izmantots tikai attiecīgajā valstī. Atgādinām, ka jebkurā gadījumā, Tu vari paņemt auto Latvijā un ceļot uz Lietuvu vai Igauniju un atstāt to tur.

Kā var iegādāties dāvanu karti par lielāku summu kā ir iespējams mājas lapā?

Ja vēlies nopirkt dāvanu karti lielākā vērtībā, tad vari nopirkt vairākas dāvanu kartes mājas lapā vai raksti mums uz info@citybee.lv vai zvani 28908649.

Vai es varu saņemt rēķinu par dāvanu karti, ko iegādājos?

Jā. Iegādes brīdī vari atzīmēt, ka būs nepieciešams rēķins vai arī ja rēķins ir jau gatavs, bet to neesi saņēmis, tad sazinies ar mums, rakstot uz info@citybee.lv vai zvani 28908649.

Esmu pieļāvis kļūdu, ievadot informāciju par sevi.

Ja esi jau samaksājis par dāvanu karti un atklājis, ka esi ievadījis kļūdainu info, tad sazinies ar mums, rakstot uz info@citybee.lv vai zvani 28908649.

Sistēma man neļauj turpināt ar maksājumu.

Ja sistēma neļauj Tev turpināt darbību, tad pamēģini to atjaunot vēlreiz un ja arī tad nemainās situācija, tad sazinies ar mums, rakstot uz info@citybee.lv vai zvani 28908649.

Es nesaņēmu dāvanu karti.

Ja Tu esi samaksājis par dāvanu karti, bet neesi to saņēmis, tad lūdzam pārbaudīt mēstuļu sadaļu e-pastā. Ja arī mēstuļu sadaļā nav Tavas dāvanu kartes, tad sazinies ar mums, rakstot uz info@citybee.lv vai zvani 28908649.